UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Takie informacje o wcześniejszej sprzedaży działek, nie tylko na "starówce", były upowszechnione na cały kraj (to wymóg ustawowy)jednakże wówczas nie było takiego zainteresowania. Jedynie ten aspekt nie był stosowany w latach 1990 - 1995,bo nie było wtedy takiego nakazu prawnego.
Ghj