UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A czy komuś w Ratuszu zależy by tereny Wyspy Spichrzów zostały zagospodarowane, by wolne place Srodmieścia z Konstytucji na czele i Starówki w końcu po 76 latach od wojny zostaly zabudowane ? Nie, bo i tak ta sama kasa co miesiąc, więc po co się starać.