UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kosz remontu powinien pokryć deweloper czyli właściciele nieruchomości z Bednarskiej, kto inny będzie korzystał z tej ulicy na co dzień ? To skandal, że najbogatsi utrzymywani są z podatków, których sami nie chcą płacić i często nie płacą tyle co najmniej zarabiający. Prywatyzacja zysków i uspołecznianie wydatków trwają w najlepsze jak za Tuska. Iwan nadchodzi, on wam wyremontuje Bednarską gratis.
J.Singer