UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie widziałem, że misją tej elbląskiej spółeczki miejskiej jest produkcja energii elektrycznej z fotowoltaiki. Niech lepiej się wezmą za to do czego zostali powołani, czyli za rozbudowę sieci ciepłowniczej i podłączanie nowych odbiorców, bo niskie emisje zabijają to miasto. Taka jest ich rola!!!