UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jakby wprowadzono u nas ulice dużego ruchu z "autopilotem"który trzymałby kierownice kierowniczki i pedałek prędkości (w elektrykach nie gazu)oraz taryfikator w euro mandatów za statystyczne wypadki, rozwalanie barierek to czemu nie miałaby być fotowoltaika
|_