UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na studiach wykładowca nam objaśniał całą sytuację z elbląską terkawką. Otóż teren ten wysoce nie nadaje się pod wielkie zabudowy, gdyż grunty są strasznie niestabilne. Wszystkie wody gruntowe pod ziemią spływają tam aż do Drużna. Poza tym EPEC chce zając raptem 3ha terenu. .. Instalacja fotowoltaiczna ma tam jakiś sens, gdyż teren jest na wzniesieniu i "patrzy"w stronę południową. Pozdrawiam czytelników.