UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ten prąd to kpina. Słońca od 3 miesięcy nie ma a oni brną w te bzdury. Ilość dni słonecznych w elblągu to pewnie ze 100 w roku. Ale spece od fotowoltaiki będą bzdury wciskać, że nie musi być słońca żeby oanel produkował prąd.

Qwertypoiu