UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kolejny skandal UM. Panie Koliński czesto sie z Panem nie zgadzam ale w tym miejscu farma to śmierć dla miasta. Pisz Pan petycję przeciw jej budowie a sam z rodziną podejdę gdzie Pan chce i sie podpisze pod jej zablokowaniem. Tu partie politycznie nic nie znaczą a znaczy interes nas wszystkich mieszkańców. Dość tej samowolki UM!!!