UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Budowa farmy fotowoltaicznej w takim miejscu to głupota, marnotractcwo zasobów i terenu!!!! Centra logistyczne, wielkie firmy potrzebują bliskości dróg! A farma fotowoltaiczne? Po kiego jej bliskość s22? Zablokujcie to!!!