UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Londonfellow to Ty jesteś podły. Notka pochodzi sprzed 50 lat. A dziś elbląg się rozwija i jest miastem dla odważnych a nie takich tchórzow jak Ty. Nie mogeś sobie dać rady i uciekłeś. A można tu żyć i to całkiem nieźle. jest kapitalizma stary, każdy może wszystko musi tylko chcieć. JA MIESZKAM W ELBLĄGU I JESTEM Z TEGO DUMNY.
ELBLĄŻANIN