UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@RobertKoliński - Kolinski oszolomie, miasto sprzedało 900 m. A ty wypisujesz ze ma byc tam hotel. A zarzadca hotelu bedziesz TY? Kup dzialke zbuduj hotel i moze przestaniesz pisac glupoty. Nie masz pojecia ile kosztuje budowa hotelu, nie masz matolku pojecia o jego utrzymaniu i nie masz pojecia o stopie zwrotu. Jakbys ogarnial, to bys wiedzial ze tam jest hotel troche wyzej.

elblażanin