UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie ma co sami specjaliści w tej spalarni wpierwej blok biomasowy drogi jak cholera uruchomiony po kilku latach bo zamiast spalać podgrzewał pelet. Tera wymyślili gaz którego ceny nie zatrzyma nikt. Brawo brawo rwę papę z dachu jak czytam o waszych osiągnięciach