UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No ba. .. wszystkim kasy brakuje na horyzoncie fala bankructw i tylko gigantyczne koncerny farmaceutyczne z każdym rokiem coraz potężniejsze. Fundusz vanguard i black rock są w posiadaniu 80% zasobów tej planety. Polecam dokument "Monopoly - follow the money"tutaj youtube com/watch?v=D2t4u_tEefM