UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

nareszcie jakaś ciekawa informacja. .. , szkoda tylko, że miasto nie ma swojej (miejskiej)firmy budowlanej, która ukróciłaby zmowy cenowe pato-deweloperów i problem ze zbyt wysokimi ofertami sam by się rozwiązał.