UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Inaczej mówili na spotkaniu. Mówili, że port ma być dla przemysłu i dla jachciarzy. Że trzeba aktywizować. To było fajne. Tylko nikogo z miasta nie było na spotkaniu, a zarząd portu jak zawsze że nic się nie da. No ludzie złoci, trochę wziąć się za własne miasto!!!!!

Kulfoniasty