UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
A czy nasz ten cały port łącznie z władzami miasta UM, mają jakiś plan i czy wiedzą co potrzebują i czy wystąpili o odpowiednie fundusze, bo żeby się o nie ubiegać to trzeba mieć jakiś plan, ale jakoś cisza i nie słyszy sie, że rząd wstrzymał fundusze na suwnice w porcie, czy budowę placòw manewrowych, czy linii kolejowej, bazy kontenerowej, o i proszę zaraz mieszkańcy napiszą cały plan i projekt budowy nowego portu. .. do roboty leniuchy na co Wy tak naprawdę czekacie, dostać taką szansę i tak ją zmarnować, bedzie jak z basenem, jak z koleją nadzalewową kurde jak ze stadionem na ktòry już była przyznana forsa. , jak sie czegoś bardzo nie chce to nawet diabła nie zaciągniesz, do święconej wody- - jaki wniosek, ?, trzeba ich z tego ratusza prześwięcić.
Prześwięty