UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo ciekawe rozdanie. Puste stoi to niech zarabia na siebie. Szkoda, że nie zmienią planu na mieszkalno-usługowa. Wielka działka skończy się parterowym lub dwu-kondygnacyjnym handlowym pawilonem ? Działalność usługowa. Znając polityką sieci na każdym rogu teraz chyba znajdziemy Biedrę albo Lidla.