UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@jest dobrze - No i ten tego, to jakby co, to ja też mogę swoją przyczepę dać, ale co, ? To co?, nawet Wròbla"nie zaprosili, to skąd chłop ma wiedzieć, że Wy tu cuś kombinujecie z tym portem. Przekop zaraz bedzie gotowy, a oni podyskutują o planach zagospodarowania tego jak wrzòd na d. .. elbląskiego portu- koordynacja tych zadań jest tak precyzyjna jak połączenie dwòch rakiet w kosmosie. Samorządzie nasz wspaniały, kochani radni- bezradni, co my teraz zrobimy, podobno chcą tu u nas zrobić jakiś port, ale kto?, ale co? niby gdzie?, potrzebne będą kilku kilometrowe nabrzeża do rozładunku materiałow sypkich, surowcòw jak węgiel, rudy(Rudego nie wpuszczć)dywersant, silosy zbożowe oraz magazyny na wyspie Spichrzòw, bazy kontenerowe, obrotnice statkòw, dzwigi portowe i suwnice i wiele innych dupereli, na jaką cholerę nam ten przekop, jak jeszcze nikt do tej pory nic nam nie PISnął skąd ma być kasa- może wie Wcisło, Ba na to trzeba, tak z pòł miliarda, I dobrze by było, nie jak musztarda, przyjdzie za pòźno, bo po obiedzie, Co wtedy zrobim, gdy będziem w biedzie?
No co mòj sąsiedzie?