UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dobra decyzja Prezydenta. Trzeba zrobić połączenie pomiędzy ul. Sybiraków a ul. Wschodnią. Miasto tego potrzebuje. A jeden z wariantów tego połączenia będzie zgodny z oczekiwaniami przeciwników pierwotnego przebiegu.

Mieszkaniec.