UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Widzę, że niektórzy stwierdzają, że za komuny było lepiej, bo w Elblągu więcej się wtedy działo - a to nie jest ze sobą powiązane. Za komuny na pewno NIE było ogólnie lepiej, ale trzeba się zgodzić, że Elbląg faktycznie nie odstawał wtedy od średniej jak dzisiaj i coś szło do przodu, nawet gdy był w woj. gdańskim. Nigdy o Elblągu nie mówiło się w stylu "ściana wschodnia". Dzisiaj, pod olsztyńskim bieda-butem, to totalne dno. Ale nie wiązałbym tego z ustrojem, tylko właśnie ze zmianą administracyjną.
laskipaa