UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
na dolince nowe lawki postawiono juz ktos pil piwo potlukl szklo, taka jednostka wojskowa ma 20 kamer a na dolince nie mozna jednej postawic, dlaczego ? bo ktos musialby wziac sie do pracy i reagowac gdy ktos bedzie pił alkohol, ale lepiej jak nikt nic nie widzial a policja pojedize sie opalac za miasto