UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Od 1956 do 1976 roku "Głos Wybrzeża"na terenie byłego powiatu elbląskiego i oczywiście Elbląga ukazywał się jako "Głos Elbląga". Różnił się tym, że w wydaniach na ten teren jedna strona dotyczyła spraw miasta i powiatu Elbląg. Od wtorku do piątku była to ostatnia strona gazety, a w poniedziałki i edycji na sobotę i niedzielę wewnątrz numeru.
exCzytelnik