UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I co z yego jak komunikacja miejska nie nadąża za budowa nowych dzielnic MIASTA. Jezdnie czyli ulice protesty grupki tych co koło domu chcą mieć ciszę. A tramwaje nowe linia do nowych dzielnic a autobusy to co. O tym cisza. Liczy się tylko centrum miasta Elbląg i koło U M ratusza.