UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zamiast przeznaczyć teren pod firmy które by płaciły podatki i zatrudniały Elblążan wypuszcza się z ręki tak dobrą lokalizację żeby oddać ją w ręce takzwanych patodeweloperow. Skóra mi cierpnie na samą myśl jak wielkie korki będą na Zawadzie ale o tym wiadomo się nie myśli.
TeofilSkorupa