13
26.06.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jeszcze nigdy Polakom nie żyło się tak dobrze jak pod rządu PiSu i nawet ślepy to widzi.
TeofilSkorupa (2021.06.26)
.. .- po rzece Elbląg do Schillingsbruecke -. .. , czyli do mostu w przebiegu dzisiejszej ulicy Warszawskiej (za rondem). .. .- Neustaedtische Faehre -. .. Przeprawa (prom)Nowomiejska, a więc gdzieś w okolicy salonu Skody. .. .- Marine Jugendwehr -. .. Młodzieżowa Obrona Marynarki. .. .- pan Pelz -. .. To Alfred Pelz, kierownik Miejskiej i Teatralnej Orkiestry, zwanej popularnie "Pelzer". Jego ojciec Otto, był do 1914 r. kapelmistrzem miejskim.
erg. (2021.06.26)

info

8  
  0
@TeofilSkorupa - Głupi to dla ciebie komplement i ja nie jestem komu hem luz zdrajca z po
(2021.06.26)