UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak tak schrony budować i to koniecznie, zdziwicie jak za miesiąc dwa ruski wejdą do połowy Ukrainy. We wrześniu już będzie głośno o nadchodzącej wojnie. Ale co tam lepiej głowę w piasek schować i krzyczeć że nic się dzieje

Samson