UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Schrony budować i ludzi szkolić z przysposobienia obronnego a nie syrenami się bawić. Na co wy liczycie ? Wlezie rusek to brońcie się syrenami przed grabieżą i gwałtami w urzędzie a ludzie muszą być chociaż odrobinę przeszkoleni jak się bronić przed najeźdźcą i okupantem.