104
01.06.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ile czasu ta nieprzyjemna facjata będzie tu pokazywana, do wymiotów pacjenta?
(2021.06.03)

info

2  
  2
to ateistka albo i satanistka nie wiem co glupsze
(2021.06.03)
@TeofilSkorupa - Teo stać cię na więcej niż tylko wpisy. Walcz rycerzy prawdy
(2021.06.04)
Lewica jak zwykle, darmowe to, darmowe tamto, urlopy przez pół roku. , A kto na to zapracuje???
(2021.06.05)

info

0  
  1