A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ile czasu ta nieprzyjemna facjata będzie tu pokazywana, do wymiotów pacjenta?
to ateistka albo i satanistka nie wiem co glupsze
@TeofilSkorupa - Teo stać cię na więcej niż tylko wpisy. Walcz rycerzy prawdy
Lewica jak zwykle, darmowe to, darmowe tamto, urlopy przez pół roku. , A kto na to zapracuje???