UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie bardzo rozumiem, dlaczego Czytelnik pisze do portelu? Portel ma iść i załatwić sprawę? Czy może to jakiś telefon zaufania? No patrzcie, sypał śnieg, za oknem biało a tu nie posypali, nie odśnieżyli. .. .zaraz napiszę do portelu. .. ..

malkontent321