UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Poczekajcie nowobogaccy, jak wam Wróbel z Nowakiem obwodnicę tam zaraz przez Górę Chrobrego i Bażantarnię przekopią - przy okazji, w podzięce za drogi do zakładów i inne remonty muszli, to wam może ten światłowód od razu położą. Podatnik zapłaci.
NIE dla Obwodnicy Wschodniej!