UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Poczekajcie nowobogaccy, jak wam Wróbel z Nowakiem obwodnicę tam zaraz przez Górę Chrobrego i Bażantarnię przekopią - przy okazji, w podzięce za drogi do zakładów i inne remonty muszli, to wam może ten światłowód od razu położą. Podatnik zapłaci.

NIE dla Obwodnicy Wschodniej!