UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

moze starsi mieszkancy miasta mi pomoga w rozszyfrowaniu tej archiwalnej informacji, czy to bylo boisko kryte ,czy mialo widownie i na ile miejsc, czy czynne bylo przez caly rok , czy hokeisci uczestniczyli w rozgrywkach ligowych, czy mieli sukcesy i na koniec co sie stalo z tym lodowiskiem?, bo chyba "portel" nie wygrzebywalby starej komunistycznej propagandy gdzie metka byla kielbasa,syrenka samochodem a korty tenisowe polane woda ze szlaucha po mroznej nocy stawaly sie lodowiskiem do hokeja.

szczerze zaintreresowany