A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Parowy i tepe dzidy dawajcie solowe nawet z lomem
tylko stare baby/dziady bez zycia, ludzie co byli najdalej w Pasleku i po prostu ameby umyslowe uwierza, ze w tych czasach 3 osoby by mu tak wpier***** tylko po to zeby ukrasc telefon ktory zostanie namierzony