UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@mariusz741014 - Przecież to jest logiczne, chodzi o to żeby kaczek nie przekarmiać, w wolne dni świąteczne, przy ładnej pogodzie ludzie bez opamiętania wrzucaliby karmę do rzeki, bardzo dobrze pomyślane ograniczenie. ..

mkt