UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

który głąb z UM odpowiadał na to pytanie??? Dlaczego kolejny raz bezczelnie kłamiecie? Chodze do parku 3 razy dziennie. Może w grudniu była jeszcze karma i od tamtej pory nic. Proszę nie rozpowiadać że uzupełniacie automaty bo tego nie robicie!!!!!

Kaczor Donald