UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
który głąb z UM odpowiadał na to pytanie??? Dlaczego kolejny raz bezczelnie kłamiecie? Chodze do parku 3 razy dziennie. Może w grudniu była jeszcze karma i od tamtej pory nic. Proszę nie rozpowiadać że uzupełniacie automaty bo tego nie robicie!!!!!
Kaczor Donald