UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zamiast wyprać modernizacje, której koszty będą zdecydowanie tańsze to wybierające budowę nowej. A za wszystko zapłacą elblążanie bo jakoś studencik z brodą chce się wykazać. I tak już dużo płacimy za ogrzewanie.

Totylkoja