UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Spółki państwowe nie będą się angażować, władza kara wszystkich którzy są przeciw, Rafako bankrutuje bo jest niezależną firmą a prezesem był człowiek z PO, podniosą ceny prądu, gazu, paliwa i będą mieć na 13,14,18,30,cena prądu jest 2 krotnie niższa niż pozostałe opłaty na rachunku za prąd, macie swoje socjalne państwo po 30 latach wrócił PRL, nie jest mi żal głupców nastawionych na darmowe datki, a niby skąd ?

tłuszcza