UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dlaczego redaktorzy nie wyjaśnią prostym ludziom dlaczego elektrownia przy elektrycznej nie jest modernizowana i rozbudowywana tylko chce się postawić całkiem nową? Kto mi to wytłumaczy Wiadomo zarobią wykonawcy ale o co tu jeszcze chodzi? Chcą robić coś niby dla ekologii niszcząc przy tym przyrodę, kiedy już jest elektrownia, trzeba ją tylko przebudować ?
Totylkoja