A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mogą wjeżdżać inwalidzi pojazdami prxzystosowanymi do inwalidztwa
a pocałujta mnie w rów. noleżnik
nie łazi do szkoły nudzi się i pisze pierdoły jeden z drugim