UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Odpowiedzialni za, ten stan rzeczy czyli mops nic nie widzący i straż miejska milczą. .. Lepiej nie robić Nic i być pozamykanym na 4 Spusty. .. .. A kasa. .. .Leci. .. .I oczywiście, UDAWANIE ŻE NIC SIĘ NIE DZIEJE. .. JAK ZWYKLE OPIESZALOSC I LENISTWO. .. .. GDYBY TAKA SYTUACJA MIAŁA MIEJSCE POD DOMEM PREZYDENTA TO OD RAZU BY PRYWATNYM SAMOCHODEM BEZDOMNYCH WYWIEZLI. .. .. MASAKRA I NIEROBSTWO. .
Bobo