UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
to byli zacni ludzie, rozmawiałem z nimi, popierali Strajk Kobiet, senatora Jerzego i za to właśnie spotkały ich represje reżimu, co za kraj, wyrzucono ludzi na bruk, juz zgłoszone do Gazety Wyborczej, jutroartykuł, w TVN ma być repozrtaż, jutro też przyjedzie poseł - kobieta, będzie walka, ludzie trzeba walczyć nie dawać się
Wyjdzcie na ulice