UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
prawie 2 lata trwa ta farsa z bezdomnymi. .. .i nikt nic nie widział. .. .nie, słyszał. .. .czy ci ludzie maja czapki niewidki. .. żenada ale najlepiej zeby problem sam się uplynnil. .. .takie historie w centrum miasta. co robila. .. straż miejska i mops w tej sprawie. .poza pozamykane. się przed wirusem. .. a teraz pogonili. .. .. bezdomnych rzekomo poza miasto. .. .. poprostu obluda. ..
Gosc1