UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kolejne miejsce gdzie urzędują bezdomni to budynek który grozi zawaleniem na ul wapienej naprzeciwko bursy na ogrodzonym terenie. Budynek ten przylega do murów muzeum. Hałas jaki niesie się z tamtad trudno nie usłyszeć no ale służby porządkowe nie widzą problemu bo straż miejska ma to gdzieś a policja woli nękać osoby które chodzą na protesty w obronie swoich praw

Jamaleg