139
23.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A czemu te graty tak kopcÄ… gdzie ekologia ich nie dotyczy
Kierowca 2 (2020.11.24)
@Kreciol - Gdyby miał plecy, jak pis i rozdał z podatków kasę dla zachęty (tak jak pis), to też (jak pis)by wygrał
do kawalerii w st
(2020.11.24)

info

0  
  0
Kto lubi wąchać spaliny niech idzie. Tylko dzieci i zwierząt ze sobą nie bierzcie.
Człowiek (2020.11.24)

info

2  
  0
@RobertKoliński - RobertKoliński zamilcz komunisto WON DO MOSKWY baranie
kominiarka (2020.11.24)
Już niedługo przekonacie się czemu służą tak częste w ostatnich miesiącach ćwiczenia wojsk lądowych i powietrznych w naszym kraju. Poborowi - nie planujcie zimowych ferii. WW. ..
(2020.11.24)

info

1  
  0
A jednak mamy sporo tego złomu na stanie.
erg. (2020.11.24)

info

3  
  0
Jak by niemiec batem cie napier. To tez bys sie pytal czy z. Ekologicznej gumy bat zrobio y
Bombardiee (2020.12.25)

info

1  
  0
@Kierowca 2 - Pokaz swoj ekologiczny
Bom (2020.12.25)