A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A czemu te graty tak kopcÄ… gdzie ekologia ich nie dotyczy
@Kreciol - Gdyby miał plecy, jak pis i rozdał z podatków kasę dla zachęty (tak jak pis), to też (jak pis)by wygrał
do kawalerii w st
Kto lubi wąchać spaliny niech idzie. Tylko dzieci i zwierząt ze sobą nie bierzcie.
@RobertKoliński - RobertKoliński zamilcz komunisto WON DO MOSKWY baranie
Już niedługo przekonacie się czemu służą tak częste w ostatnich miesiącach ćwiczenia wojsk lądowych i powietrznych w naszym kraju. Poborowi - nie planujcie zimowych ferii. WW. ..
A jednak mamy sporo tego złomu na stanie.
Jak by niemiec batem cie napier. To tez bys sie pytal czy z. Ekologicznej gumy bat zrobio y
@Kierowca 2 - Pokaz swoj ekologiczny