UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co za baran pisze, żeby włączać lewy kierunek na rondzie? Ty chyba prawo jazdy w chipsach znalazłeś. Rondo jest traktowane jak prosta droga ze zjazdami w prawo, żadnego lewego kierunkowskazu się nie włącza. Już w Polsce kilku nadgorliwych instruktorów dostalo za takie zachowanie kursanta mandat. Gdzie na rondzie baranie jeden z drugim masz masz skręt w lewo?