UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co za baran pisze, żeby włączać lewy kierunek na rondzie? Ty chyba prawo jazdy w chipsach znalazłeś. Rondo jest traktowane jak prosta droga ze zjazdami w prawo, żadnego lewego kierunkowskazu się nie włącza. Już w Polsce kilku nadgorliwych instruktorów dostalo za takie zachowanie kursanta mandat. Gdzie na rondzie baranie jeden z drugim masz masz skręt w lewo?