UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@HvK - "Na rondzie w lewo"- każdy wie co to potocznie znaczy, ale tu chcą być mądrzejsi od wszystkich, "na rondzie w lewo", przeważnie oznacza trzeci zjazd. Jadąc po rondzie z lewym kierunkiem, pokazujesz tym co chcą na rondo wjechać, że z niego nie zjeżdżasz lecz jedziesz do następnego zjazdu przed którym włączasz prawy kierunek - wtedy ruch odbywa się płynnie i każdy wie kiedy może na rondo wjechać. Dać w Elblągu rondo 2-3 pasmowe i ludzie się pozabijają; ). Swoją drogą który przepis zabrania używania lewego kierunku przed i na rondzie??