UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szczerze mówiąc to dzieję coś bardzo złego, dzicz na drogach, totalne poczucie bezkarności i słabość oraz bezradność policji w stosunku do takich czubków. Weźcie się naprawdę za byciem policjantem a nie mięczakiem, bo jeszcze trochę a w tym kraju wymknie się wszystko z pod kontroli.