UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szczerze mówiąc to dzieję coś bardzo złego, dzicz na drogach, totalne poczucie bezkarności i słabość oraz bezradność policji w stosunku do takich czubków. Weźcie się naprawdę za byciem policjantem a nie mięczakiem, bo jeszcze trochę a w tym kraju wymknie się wszystko z pod kontroli.