UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pokoazaliście Państwo, że mozna protestować bez obelg, gróźb, wulgaryzmów i wszechobecnego chamstwa na Marszu Kobiet. Można z waszymi postulatami zgadzać sie lub nie, jednak za forme i kulturę - WIELKIE BRAWA !!!

bhima 2333