A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wierchuszka protestujących to lesbijki, rozwódki, niedowartościowane babsztyle. Jak lisbijka może zajść w ciążem? Chyba że nie szanuje bobra i szasta nim na lewo i prawo a później płacz.
Rozumiem że ta fonetycznie brzmiąca anglojęzyczna pisownia to żart.
Zrobiło się chłodno i mokro to chłopcy w rurkach i dziewczęta w przyciasnych legginsach pochowali się w swoich samochodach. A że nie każdy mógł sobie pozwolić na ciepły i suchy samochód to cała maszerującą reszta wyglądała jak te dziady z noclegowni, których każdy ma gdzieś.
@focal - Mój 12-letni syn mówi, że to Karinki
Lewackie polityczne niedoróby trzymaja kciuki, że te protesty wyniosą ich do władzy. To im sie śni. a tłumek coraz rzadszy. .. ..
Antifa na stałe zagościła w Polsce a to nie jest dobra perspektywa dla żadnej z opcji politycznych w tym kraju.
Dziś wydaje się być to fakt mało istotny i niektórzy politycy próbują to wykorzystać do budowy lub odbudowy pozycji własnej i własnej formacji politycznej ale to będą tylko korzyści chwilowe.
@Mistrz - Dodam jeszcze że za PO policja pałowała takich oraz używała strzelb gładkolufowych na gumowe kule. Tak, strzelali do protestujących. A teraz to zbiegowisko oraz niemieckie media mówą o braku demokracji i wolności. No "fajna"ta demokracja i wolność przedtem była. Rząd mógł robić co chciał bo był podporządkowany Niemcom i Unii.
Dziękujemy Wam za przyrost zachorowań w Elblągu. Szukacie rozrywki potrzebują pomocy w DPS w Rangorach. Z braku zajęcia wychodzicie na ulicę. Mniej cie trochę szacunku dla innych.
@DonChichot - Komentarz oddaje stan faktyczny.
Aha, no i wiecie, obalić to wy se możecie jabola za sklepem albo w parku.