211
02.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wierchuszka protestujących to lesbijki, rozwódki, niedowartościowane babsztyle. Jak lisbijka może zajść w ciążem? Chyba że nie szanuje bobra i szasta nim na lewo i prawo a później płacz.
ASY (2020.11.03)

info

16  
  7
Rozumiem że ta fonetycznie brzmiąca anglojęzyczna pisownia to żart.
(2020.11.03)

info

2  
  0
Zrobiło się chłodno i mokro to chłopcy w rurkach i dziewczęta w przyciasnych legginsach pochowali się w swoich samochodach. A że nie każdy mógł sobie pozwolić na ciepły i suchy samochód to cała maszerującą reszta wyglądała jak te dziady z noclegowni, których każdy ma gdzieś.
DonChichot (2020.11.03)
@focal - Mój 12-letni syn mówi, że to Karinki
RT (2020.11.03)
Lewackie polityczne niedoróby trzymaja kciuki, że te protesty wyniosą ich do władzy. To im sie śni. a tłumek coraz rzadszy. .. ..
(2020.11.03)

info

15  
  6
Antifa na stałe zagościła w Polsce a to nie jest dobra perspektywa dla żadnej z opcji politycznych w tym kraju. Dziś wydaje się być to fakt mało istotny i niektórzy politycy próbują to wykorzystać do budowy lub odbudowy pozycji własnej i własnej formacji politycznej ale to będą tylko korzyści chwilowe.
(2020.11.03)

info

11  
  2
@Mistrz - Dodam jeszcze że za PO policja pałowała takich oraz używała strzelb gładkolufowych na gumowe kule. Tak, strzelali do protestujących. A teraz to zbiegowisko oraz niemieckie media mówą o braku demokracji i wolności. No "fajna"ta demokracja i wolność przedtem była. Rząd mógł robić co chciał bo był podporządkowany Niemcom i Unii.
LeszekB.32 (2020.11.03)
Dziękujemy Wam za przyrost zachorowań w Elblągu. Szukacie rozrywki potrzebują pomocy w DPS w Rangorach. Z braku zajęcia wychodzicie na ulicę. Mniej cie trochę szacunku dla innych.
Trochę szacunku (2020.11.03)

info

13  
  4
@DonChichot - Komentarz oddaje stan faktyczny.
(2020.11.03)
Aha, no i wiecie, obalić to wy se możecie jabola za sklepem albo w parku.
bghjkghj (2020.11.03)

info

11  
  4