UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Róbcie tak dalej - znudziło się życie w pokoju/spokoju ? Dawno nie było wojny ? Zobaczymy jak nie będziecie mieć co do gara włożyć. .. i wtedy będzie dobry ksiądz i sąsiad i sąsiadka. Mówicie na starsze osoby mohery. .. ci ludzie przeżyli straszne czasy II wojna światowa później komuna. .. Gdzie wasz honor szacunek do starszych ? Wy nawet nie zasługujecie na to żeby im buty pastować.
Fuuuu