A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Gdys - głupiś
Wszystkie baby na badania. A może to był dziadek po 60-tce, też na badania, co wypadek to wszystkich na badania
Teoretycznie chodzą do ginekologa.
Złapałem klawiaturę i miałem napisać ale po chwili ręce mi opadły, no bo o czym tu pisać. Ludzie chodzą na kurs tylko po to by dostać papierek, potem hulaj duszo piekła nie ma. Instruktorzy szkolący chyba są do d. .. py, bo uczą tylko by wyrobić dobrą pensję. Nie rozumiem np. dlaczego uparcie wmawiają, że przy wjeździe na rondo chcąc zjechać na drugim czy następnym zjeździe nakazują włączać lewy kierunkowskaz. W Kodeksie Drogowym nigdzie nie ma takiego zapisu. Pomimo sprawy sądowej, która to rozstrzygnęła nadal uczą tak samo. Co z tego że wjeżdżający na rondo da lewy, skoro przy wyjeździe nie daje prawego, lub tłumaczy to tym, że nikogo nie było więc po co, skoro nikt nie widzi. O zielonej strzałce warunkowego skrętu to można doktorat. Proszę sobie przypomnieć z autopsji, ilu kierowców zatrzymało pojazd bezpośrednio przed strzałką by wykonać manewr skrętu. No dobra to tyle.